طراحی

۱۲ مدل کاغذ ساندویچ طرحدار

کاغذ مومی طرحدار فانتزی

کاغذ ساندویچ یکی از پرکاربرد ترین محصولات برای فست فودی ها است که برای محصولات مختلف از آن استفاده می کنند. کاغذ مومی برای دورپیچ ساندویچ، همبرگر، کف سینی  فست فودی و … استفاده می شود که علت عمده استفاده از آن بهداشتی بودن و نفوذ ناپذیری آن می باشد. به عنوان مثال سیب زمینی و سوخاری به علت سرخ شدن در روغن، مقدار زیادی روغن را به خود جذب کرده اند و وقتی برای سرو آماده می شوند در کف سینی، ظرف یا جعبه موردنظر از کاغذ مومی به علت جذب روغن و پس ندادن آن استفاده می شود. در ادامه مدل های مخلتف و خلاقانه جهت دورپیچ انواع ساندویچ را مشاهده میکنید :

کاغذ مومی
کاغذ مومی طرحدار
کاغذ مومی طرحدار فستفود

جنس استفاده شده جهت تهیه کاغذ ساندویچ مومی است . در این مدل از دورپیچ های طرح دار از طیف رنگی سفید و مشکی ، به صورت تک رنگ استفاده شده است . چاپ توسط دستگاه های افست به صورت اختصاصی و عمومی انجام میشود که در گرماژ 50 الی 100 گرمی تولید میشود.

کاغذ مومی رنگی
کاغذ مومی طرحدار رنگی
کاغذ مومی طرحدار فانتزی
کاغذ مومی ساندویچ طرحدار
کاغذ مومی ساندویچ طرحدار ساده
کاغذ مومی ساندویچ طرحدار عمومی
این کاغذ در مقابل روغن و سس و هر نوع رطوبتی که از ساندویچ و برگر نشت کند دارای مقاومت خوبی میباشد و در صورتی که به درون پاکت نشت کند از انتقال آن به دست مصرف کننده جلوگیری کرده و استفاده ساندویچ و برگر را برای مشتری راحت تر میکند. بر روی کاغذ مومی امکان چاپ تا شش رنگ به صورت مجزا وجود دارد و چاپ بصورت افست انجام میشود که کیفیت بالایی داشته و جزئیات بسیار ریز به خوبی چاپ میشود.
کاغذ مومی طرحدار ساده
کاغذ کرافت طرحدار
کاغذ کرافت ساندویچ

کاغذ کرافت نسبت به سایر کاغذها از قیمت پایین تری برخوردار میباشد به همین دلیل دارای محبوبیت بیشتری نسبت به جنس های مومی و سفید است .

این جنس کاغذ قابلیت چاپ تا 5 رنگ را دارا میباشد ولی عموما بر روی آن بصورت تک یا دو رنگ چاپ انجام میشود. عموما از گرماژ 40 گرم تا 70 گرم برای بسته بندی ساندویچ استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *